Mały kiermasz KIERMANA – TOP 10

kiermasz

W siedemnastej odsłonie przeglądu wyprzedażowego znajdziecie dziesięć produktów z akcji promocyjnej „Wielki Kiermasz Wiosenny” marki Wittchen.

Przecenionych produktów jest na prawdę sporo – począwszy od akcesoriów i dodatków (portfele, etui, szaliki), a skończywszy na skórzanych kurtkach i obuwiu. Jeśli porównamy ceny wyjściowe do cen promocyjnych to okaże się, że rabaty na niektóre produkty sięgają nawet 77%, a to już w przypadku polskiej marki Jędrzeja Wittchena próg cenowy warty zainteresowania. Z tego powodu wybrałem dziesięć pozycji i stworzyłem własny, mały kiermasz top 10.

POKROWIEC NA LAPTOPA

kiermasz

>Pokrowiec na laptopa< z kolekcji Arizona, której produkty wykonane są ze skór cięlęcych garbowanych mineralnie. Pokrowiec wykonano w całości ze skóry w kolorze czarnym, posiada on jedną przegrodę mieszczącą laptop o rozmiarze 15,6″. Cena po 50% rabacie wynosi 399 zł.

TORBA NA LAPTOPA

>Rozkładana torba na laptopa< z podstawowej kolekcji Italy, która zmieści urządzenie 18,4″. Torba posiada jedną, główną komorę i dodatkową kieszeń zamykaną na zamek. Została wykonany ze skóry licowej w kolorze czarnym. Cena po 43% rabacie wynosi 799 zł.

TORBA NA LAPTOPA

>Torba na laptopa< z podstawowej kolekcji Italy, która zmieści urządzenie 15,6″. Pojemna torba skórzana w kolorze czarnym, posiada kilka dodatkowych kieszeni. Cena po 41% rabacie wynosi 999 zł.

TECZKA

>Teczka skórzana<, dostępna także w kolorze ciemnobrązowym >click<. Pojemna teczka skórzana wykonana ze skóry bydlęcej, która posiada trzy komory i dodatkową kieszeń zapinaną na suwak. Cena po 54% rabacie wynosi 999 zł.

TECZKA

>Teczka skórzana<, dostępna także w kolorze ciemnobrązowym >click<. Pojemna teczka skórzana z najwyższej kolekcji Da Vinci, której produkty wykonane są ze skór cielęcych garbowanych roślinnie. Ta duża teczka posiada aż cztery komory wewnętrzne i trzy kieszenie dodatkowe zapinane na suwak. Cena po 48,5% rabacie wynosi 1599 zł. 

RĘKAWICZKI SAMOCHODOWE

kiermasz

>Rękawiczki samochodowe<, dostępne także w kolorze czarnym >click< i ciemnobrązowym >click<. Tanie rękawiczki skórzane do prowadzenia samochodu, dostępne w trzech kolorach i pełnej rozmiarówce V (XS) – XL. Cena po 68% rabacie wynosi 79 zł. 

RĘKAWICZKI SKÓRZANO-WEŁNIANE

>Rękawiczki<, wykonane ze skóry owczej i wełny, dostępne w kolorze szarym i rozmiarach V, S, M. Cena po 60% rabacie wynosi 119 zł. 

SZALIK

>Szalik<, wykonany z jedwabiu (100%) o szerokości 31 cm i długości 182 cm. Brązowy szalik w białe paski będzie ciekawym uzupełnieniem nieformalnego stroju. Cena po 77% rabacie wynosi 79 zł. 

TASSEL LOAFERS

>Mokasyny< typu tassel loafers, dostępne w rozmiarach 39-45. Wsuwane buty ze skóry licowej w jasnym odcieniu brązu. Cena po 21% rabacie wynosi 365 zł. 

BROGSY

>Brogsy< dostępne w rozmiarach 42, 43 i 44. Skórzane półbuty z ozdobnym ażurowaniem, które będą świetnym uzupełnieniem stroju nieformalnego. Cena po 20% rabacie wynosi 599 zł. 

Wszystkie produkty z promocji, która trwa do dnia 19 marca znajdziecie >tutaj<.

UDOSTĘPNIJ