Zestawy, inspiracje #12 – w brązie na -1°

w brązie

Parę słów o zestawie: koszula marki Wółczanka (linia Avangarda) ma 10 lat, założyłem ją po raz pierwszy na studniówkę. Trzyma się całkiem nieźle – poza połamanymi usztywniaczami w rogach kołnierzyka nic jej nie dolega, dlatego od czasu do czasu zakładam ją pod swetry typu v-neck.


Sweter z wełny merynosowej kupiłem tradycyjnie na wyprzedaży w sklepie H&M, kosztował 30 zł. Przy ujemnej temperaturze >płaszcz z tesco< nie zapewnia odpowiedniej ochrony przed chłodem i jeżeli pogoda się wkrótce pogorszy, będę musiał go zastąpić cieplejszym okryciem wierzchnim.

Wełniane spodnie pochodzą z outletu online marki Mango. To garniturowe spodnie z kolekcji Tailored H.E. w szarobrązowym kolorze. Tkanina jest gruba, o widocznym splocie, lekko melanżowa. Kosztowały niecałe 100 złotych.

Trzewiki to zamszowe, podwójne monki za kostkę historycznej już marki Tallinder >click<. Są świetne, a za niecałe 180 złotych wręcz rewelacyjne.

Zestaw utrzymany w brązie uzupełniają: jedwabno-bawełniany (75%-25%) krawat marki Benvenuto Black, granatowe skarpetki w bordowe kropki, poszetka no-name.

w brązie
w brązie
w brązie
w brązie

ZDJĘCIA – Patrycja

UDOSTĘPNIJ