Jak Elegancko

jak elegancko

Ponad miesiąc temu przy jednej z najpiękniejszych bydgoskich ulic miało miejsce otwarcie butiku z akcesoriami, dodatkami i kosmetykami dla mężczyzn – Jak Elegancko.

Niewielki sklep mieści się w suterenie zabytkowej kamienicy przy zrewitalizowanej ul. Augusta Cieszkowskiego. Podczas oficjalnego otwarcia zamieniłem parę słów z właścicielem Pawłem, który przyznał, że sklep to jego autorski projekt i odskocznia od codziennych obowiązków aplikanta. Paweł interesuje się modą i stawia na jakość, dlatego klientom oferuje dodatki i akcesoria odzieżowe wyłącznie renomowanych marek.

jak elegancko

ASORTYMENT

W butiku Jak Elegancko na ul. Cieszkowskiego kupimy świetnej jakości krawaty, muchy, poszetki i kaszkiety polskich manufaktur Poszetka.com i Embassy of Elegance, skórzane paski i portfele Sartolane, a także skarpety i podkolanówki Patine czy Happy Socks. Paweł pomoże dobrać odpowiednie szelki do klasycznych spodni i podpowie, jaki krem lub pasta francuskiej marki Saphir przywróci naszym butom utracony kolor. W asortymencie znajdziemy także kosmetyki dla mężczyzn do pielęgnacji twarzy, włosów i brody takich marek jak Reuzel, Pan Drwal czy Percy Nobleman. 

jak elegancko
jak elegancko

KTO TO KUPI?

Przyznam, że Paweł ma odwagę i nosi w sobie sporo optymizmu. Nie ma się co oszukiwać – zwyczaje ubraniowe polskich mężczyzn zmieniają się i dzisiaj widok dżentelmena spacerującego po parku w krawacie pod szyją pomału przestaje już kogokolwiek zaskakiwać. Dlatego właściciele takich sklepów nie muszą nikogo przekonywać, że warto włożyć koszulę bez specjalnej okazji i że warto od czasu do czasu wypastować sobie buty. Co prawda produkty dostępne w butiku można znaleźć taniej online, chociaż doliczając koszty przesyłki niewiele zaoszczędzimy. Paweł wierzy, że przyzwyczajenia konsumenckie (dotknąć i zobaczyć przed zakupem) pomogą rozwinąć mu biznes, dzięki czemu wraz z upływem czasu będzie mógł zaoferować swoim klientom jeszcze szerszy asortyment produktów.

jak elegancko
jak elegancko

MOIM ZDANIEM

Wróżę temu miejscu spory sukces. Po pierwsze, w Bydgoszczy i okolicach nie znajdziemy podobnego sklepu. Wewnątrz postawiono na elegancki wystrój w stylu retro, a wcale nie czujemy się przytłoczeni. Wręcz przeciwnie, możemy odnieść wrażenie, że wpadliśmy do naszego dobrego kolegi, który doradzi nam w wyborze krawata. Po drugie, mężczyźni szukający nietuzinkowych dodatków i akcesoriów wysokiej jakości łatwo przekonają się, że Paweł nie idzie na kompromisy jakościowe i świadomie buduje asortyment sklepu. Zresztą jak sam zaznaczył, niektóre produkty pochodzą z limitowanych serii i są dostępne wyłącznie w butiku Jak Elegancko. Po trzecie, taki sklep to również świetne miejsce dla kobiet, które szukają ciekawego prezentu dla mężczyzny. A zatem mucha, pasek, czy może krem po goleniu?

jak elegancko

Kontakt i informacje o sklepie: www.jakelegancko.pl

UDOSTĘPNIJ