Obuwie slight second / seconds / returns

seconds
Zapytał Piotr: „Witam, a co sądzi Pan o moich półbutach Alfred Sargent Moore? Wada jest opisana jako cutcaps i mam pewne obawy czy uda mi się ukryć to pod kremem i woskiem. Dodam, że model Moore wypada z produkcji, nawet nie wiem czy w przyszłości będzie jeszcze możliwość kupienia ich w pierwszym gatunku. Pozdrawiam”.

Jeżeli chodzi o tę plamkę na czubku, sądzę, że jest to skaza w głąb buta, zapewne niewielka. Poza tym na zdjęciach większość skaz zawsze wygląda dużo gorzej niż w rzeczywistości. W tym przypadku po zakupie butów typu slight second warto zamówić specjalny krem marki Saphir (Renovating Cream), który wysychając wypełni ubytek w skórze. Rozważałbym kolor wiśniowy ROUGE CERISE albo HERMES RED ROUGE. Taki krem kosztuje około 35 złotych i jest bardzo wydajny. Po wyschnięciu kremu (10-15 minut) wystarczy ujednolicić skórę, nakładając na całe obuwie jedną lub dwie cienkie warstwy kremu pommadier w tym samym lub zbliżonym kolorze. Na samym końcu nakładamy pastę w miejsca, gdzie cholewka buta się nie zgina (nosek i okolice pięty).

Warto pamiętać, że pommadier zawiera pigment koloryzujący, jeśli chcemy uniknąć jakiejkolwiek zmiany odcienia, należy zastosować pommadier bezbarwny. Pasta nie zawiera aż tak silnego pigmentu koloryzującego.

https://www.pielegnacjaobuwia.pl/pl/p/Krem-szpachla-do-skor-Renovating-Cream-SAPHIR-25ml/620

https://multirenowacja.pl/krem-do-renowacji-z-pigmentem-25ml-renovating-cream-saphir.html.

https://multirenowacja.pl/saphir-pommadier-50ml-krem-do-obuwia-butow.html

https://multirenowacja.pl/pasta-do-butow-wosk-50ml-puszka-saphir.html

UDOSTĘPNIJ

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jakub

Z racji, że na pielegnacjaobuwia.pl kupuje dużo kosmetyków do butów, kiedyś wpadł mi kod obniżający zamówienie o 10%.

CB2013

Z tego co wiem, jest wielorazowego użytku.